ظرفشویی بوش

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی بوش + معرفی ویژگی های برتر ظرفشویی بوش نسبت به سایر برندها

ظرفشویی بوش از برندهای جهانی به شمار می رود که از آن برای شستشوی ظروف مختلف در طراحی دکوراسیون منزل استفاده می کنند؛ در سایزها و مدلهای مختلفی بسته به نیاز مشتریان عرضه می شود که دارای گارانتی، ضمانت نامه و خدمات پس از فروش است که در تولید آن از بهترین فناوری و تکنولوژی پیشرفته ای استفاده شده که آن را از سایر برندها متمایز می کند به همین دلیل ما در این مقاله از سری مقالات خانه بوش به ویژگی های برتر ظرفشویی بوش نسبت به سایر برندها خواهیم پرداخت پس در ادامه مطلب نیز همراه ما باشید.


فهرست مطالب


راهنمای خرید ماشین ظرفشویی بوش

انتخاب نوع و ظرفیت ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی به دو دسته عمده تقسیم می شوند:

  • رومیزی
  • ایستاده

ایستاده خود به دو دسته تقسیم می‌شوند : ۱-مبله  ۲-توکار 

این دو ازنظر ظرفیت و کارایی با هم برابر هستند تنها تفاوت در ظاهر آنها می‌باشد. به این صورت که ماشین های ظرفشویی توکار برخلاف مدل های مبله که در همه خانه ها می‌بینیم کاوری روی درب آن قرار ندارد تا شما بتوانید از چوب کابینت آشپزخانه خود بر روی آن استفاده کنید در این حالت شما وقتی وارد آشپزخانه می‌شوید فقط درب های کابینت خود را می‌بینید که این باعث می‌شود آشپزخانه شما بسیار ساده و مدرن به نظر برسد.

اما این موضوع کاملا سلیقه ای است که شما می خواهید یک ظرفشویی توکار را انتخاب کنید و یا مبله این موضوع کاملا به سلیقه و دیزاین آشپزخانه شما مربوط می‌شود. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنمای خرید ماشین ظرفشویی را بخوانید. اما اگر فضای کافی برای قرار دادن یک ظرفشویی ایستاده در آشپزخانه خود ندارد ماشین ظرفشویی رومیزی می‌تواند انتخاب بسیار مناسب تری برای شما محسوب شود.

1. ماشین ظرفشویی رومیزی بوش

اگر شما تنها زندگی می‌کنید و یا یک خانواده کوچک دو نفره هستید و رفت و آمد زیادی ندارید ماشین ظرفشویی رومیزی بوش می‌تواند کمک خوبی در آشپزخانه برای شما باشد تا بتوانید به صورت روزانه از آن استفاده کنید و ازنظر اقتصادی نیز برای شما کاملا مقرون به صرفه است.

فضای کم و جابجایی آسان

اما یکی دیگر از مزیت های ماشین ظرفشویی رومیزی این است که فضای بسیار کمی از آشپزخانه شما را اشغال می‌کند و شما می‌توانید آن را روی کابینت آشپزخانه خود قرار دهید اما اگر دوست ندارید آن را بر روی کابینت قرار دهید می‌توانید زمان ساختن کابینت فضایی برای قرار دادن آن داخل کابینت در نظر بگیرید و زیر آن نیز یک کشو قرار دهید تا بتوانید به این صورت از فضای زیر آن نیز استفاده کنید، فقط دقت داشته باشید که در این حالت دور دستگاه ۲ سانتی متر آزاد باشد تا هوا بتواند گردش داشته باشد؛ اما اگر در خانه رفت و آمد دارید و میخواهید.

ظرفشویی بوش

درمواقعی که مهمان درخانه دارید نیز از آن استفاده کنید و فضای کافی برای قرار دادن یک ظرفشویی بزرگ در آشپزخانه دارید و هزینه آن برای شما مشکلی ندارد به شما یک ماشین ظرفشویی مبله با قابلیت نیم شور را پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

قرص یا ژل شستشوی برای ماشین ظرفشویی رومیزی؟

فقط دقت داشته باشید زمانی که از ماشین ظرفشویی رومیزی در منزل خود استفاده می‌کنید بهتر است بجای استفاده از قرص ماشین ظرفشویی از ژل ظرفشویی استفاده کنید چراکه میزان مواد شوینده در یک قرص برای یک ظرفشویی مبله در نظر گرفته شده است و استفاده از آن در ماشین ظرفشویی رومیزی علاوه بر اینکه ازنظر اقتصادی اصلا برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود بلکه به دلیل زیاد بودن مواد شوینده می‌تواند ظرف های شما را لیز کند اما زمانی که از ژل ماشین ظرفشویی استفاده می‌کنید شما می‌توانید ژل را بر اساس حجم و تعداد ظروف خود به میزان لازم استفاده کنید.

این غذا رو هم بپزید!  بررسی نکات مهم در خرید یخچال فریزر ساید بای ساید + بررسی ویژگی ها

2. ماشین ظرفشویی ایستاده بوش

همانطور که بالاتر نیز به آن اشاره کردیم ماشین های ظرفشویی ایستاده به دو دسته مبله و توکار تقسیم می‌شوند که به سلیقه و دکوراسیون آشپزخانه شما بستگی دارد اما چیزی که باید در اینجا به آن دقت کنیم:

  • ظرفیت
  • تعداد سبد
  • برنامه های شستشو
  • امکانات دستگاه
ظرفشویی بوش

اولین چیزی که زمان خرید ماشین ظرفشویی بوش نظر افراد را به خود جلب می‌کند ظرفیت ۱۲، ۱۳ و ۱۴ نفره است که به شما پیشنهاد می‌کنیم خیلی به این موضوع توجه نکنید به دلیل اینکه شرکت های تولید کننده می‌دانند این عدد ازنظر روانی تأثیر زیادی بر روی خریدار دارد به همین خاطر سعی می‌کنند با اضافه کردن یک قسمت کوچک به سبد مثلا برای قرار دادن فنجان های قهوه ظرفیت عددی آن را بیشتر نشان دهند. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین لباسشویی Add Wash سامسونگ  را بخوانید.

تعداد سبدهای ظرفشویی بوش

اما توجه داشته باشید فضای داخل تمام ماشین های ظرفشویی یکسان است و مهم ترین مسئله تعداد سبد در ماشین ظرفشویی است که می‌تواند ۲ سبد و یا ۳ سبد باشد، فقط تفاوت در تعداد سبد در آنها است که البته هر کدام نیز مزایا و معایب خود را دارند.

1- ماشین ظرفشویی دوسبد

به این صورت که در مدل های دوطبقه سبد قاشق و چنگال در سبد پایین قرار دارد مزیت این سبد کوچک در سبد پایین این است که قرار دادن قاشق و چنگال ها در آن بسیار آسان است و زمان کمتری را از شما می گیرد و مزیت دیگر آن این است که سبد میانی که در ماشین ظرفشویی بوش قابلیت تنظیم ارتفاع دارد شما می‌توانید ارتفاع بیشتری در هر دو طبقه داشته باشید؛ اما اگر بخواهیم به معایب آن اشاره داشته باشیم توجه کنید که سبد قاشق و چنگال که در طبقه اول قرار می گیرد قسمتی از فضای این طبقه را اشغال می‌کند که می‌توان گفت این سبد حدوداً فضای چهار تا پنج پشقاب را در این طبقه اشغال می‌کند؛

2- ماشین ظرفشویی سه سبد

اما در مدل های ماشین ظرفشویی بوش که ۳ طبقه دارد سبد قاشق و چنگال در طبقه پایین برداشته شده و به صورت یک طبقه در بالای ماشین ظرفشویی قرار گرفته است تا دیگر فضایی از طبقه پایین اشغال نشود اما در کنار این مزیت این طراحی نیز مشکلات و معایب خود را دارد اول اینکه شما باید قاشق و چنگال های خود را به صورت مرتب در طبقه بالا بچینید در غیر این صورت خوب شسته نمی‌شود و اگر آدم کم حوصله ای هستید به شما همان مدلهای دو سبد را پیشنهاد می‌کنیم.

اما مشکل دوم این است که چون طبقه سوم قسمتی از فضای بالای ماشین ظرفشویی را اشغال کرده است فضای کمتری برای دو طبقه پایین وجود دارد حال اگر بخواهید قابلمه بزرگ و یاماهیتابه را در سبد پایین قرار دهید شما مجبور خواهید بود با بالا بردن طبقه دوم فضای بیشتری به سبد پایین دهید و این باعث می‌شود ارتفاع طبقه میانی کمتر شود در این صورت شما فقط ظروفی با ارتفاع یک پیش دستی را می‌توانید داخل سبد میانی قرار دهید.

این غذا رو هم بپزید!  راهنمای خرید تلویزیون سامسونگ + قابلیت Object Tracking Sound یا OTS در تلویزیون سامسونگ چیست؟

این معایب و مزایای ماشین های ظرفشویی ۲ سبد و ۳ سبد بود حال می‌بینید که شما با دانستن همین اطلاعات که تا همین جا بدست آوردیم می‌توانیم انتخاب بهتری داشته باشیم اما از اینجا به بعد خیلی مهم تر خواهد بود. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید بهترین ظرفشویی ال جی را بخوانید.

سری های مختلف ظرفشویی بوش

شرکت بوش در کل محصولات خود را به چند گروه تقسیم کرده است که تحت عنوان سری معرفی می شوند که در هر سری مدل های بسیار متعددی وجود دارد که ازنظر مشخصات فنی در یک سطح قرار دارند اما تنها تفاوتی که بین مدل های مختلف در یک سری وجود دارد امکانات و تعداد برنامه های شستشو می باشد که در اینجا قصد داریم نگاه کوتاهی بر مشخصات هر سری داشته باشیم.

اما قبل از هر چیزی توجه داشته باشید که تمام مدل ها از پایین ترین مدل ماشین ظرفشویی بوش تا آخرین مدل ازنظر کیفیت و طول عمر در یک سطح قرار دارند بازهم تأکید می کنیم تنها تفاوت بین مدل ها امکانات و برنامه های شستشو در آنها می باشد که بهتر است بر اساس نیاز شما باشد تا بتوانید از آن استفاده کنید و برای شما مفید باشد.

برنامه های شستشو ظرفشویی بوش

بعد از انتخاب نوع و ظرفیت یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در زمان خرید ماشین ظرفشویی به آن دقت زیادی داشته باشید برنامه های شستشو می‌باشد که ما در اینجا سعی می‌کنیم به چند تا از آنها اشاره کنیم که می‌تواند به انتخاب شما کمک کند فقط دقت داشته باشد هر کدام از برنامه های شستشو که به دستگاه اضافه می‌شودمی‌تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت ماشین ظرفشویی داشته باشد که ممکن است کارایی زیادی برای شما نداشته باشد و یا شاید در برخی از مواقع ما به دلیل ندانستن عملکرد آن برنامه نمی‌توانید از آن استفاده کنیم پس بهتر است این قسمت را با دقت مطالعه نمایید تا هم بتواند به انتخاب شما کمک کند و هم با نحوه عملکرد و استفاده درست برنامه های شستشو آشنا شوید تا در آینده بتوانید به درستی از آنها استفاده کنید.

1- برنامه نیم شور یا همان Half Load ماشین ظرفشویی بوش

برنامه شستشو Half Load امکان استفاده از نصف ظرفیت ماشین ظرفشویی را به شما می دهد که شما می‌توانید با قرار دادن ظروف خود در سبد پایین ماشین آن را روشن کنید و دیگر لازم نیست منتظر پر شدن ظرفیت دستگاه بمانید، به همین خاطر اگر یک خانواده کم جمعیت هستید که حتی یک ماشین ظرفشویی رومیزی می‌تواند جوابگوی نیاز شما باشد.

اما ازنظر فضا و مالی مشکلی ندارید و دوست دارید حتی زمانی که مهمان نیز در منزل دارید از ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم مدلی را تهیه کنید که برنامه نیمشوریا همان Half Load را داشته باشد تا شما بتوانید هم به صورت روزانه از آن استفاده کنید و هم زمانی که مهمان در منزل دارید.

2- برنامه Vario Speed ​​Plus ماشین ظرفشویی بوش

یکی دیگر از برنامه هایی که شاید وجود آن برای بعضی از افراد در ماشین ظرفشویی مهم باشد و تمایل داشته باشند آن را داشته باشند برنامه Vario Speed  می‌باشد، شما می‌توانید با اضافه کردن این برنامه به برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی بوش تا 60 درصد زمان شستشو را کاهش دهید. در بعضی از مواقع ممکن است شما مهمان در منزل داشته باشید و بخواهید ظروف شما خیلی سریع شسته شود تا بتوانید از ظروف خود داخل ماشین ظرفشویی استفاده کنید و یا یکسری ظروف دیگر را داخل ماشین برای شستن قرار دهید می‌توانید از این برنامه استفاده کنید.

اما توجه داشته باشید که استفاده از این برنامه می‌تواند 60 درصد زمان شستشو را کاهش دهد اما در مقابل چیزی حدود 20 درصد میزان مصرف انرژی افزایش پیدا می‌کند. توجه داشته باشید که برنامهVario Speed فقط زمان شستشو را کاهش می دهد یعنی تاثیری بر عملکرد برنامه شستشویی که شما انتخاب کرده اید ندارد و هیچ ارتباطی با برنامه هایی مانند Quick Wash و یا Turbo Speed 20min ندارد.

این غذا رو هم بپزید!  مقایسه کامل ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ

3- برنامه شستشوی Intensive zone ماشین ظرفشویی بوش

امکانات Intensive zone می‌تواند ظروف بزرگ مانند تابه و قابلمه را برای شما بشورد، عملکرد این برنامه شستشو به این صورت است که ماشین ظرفشویی بوش برای شستن ظروف بزرگ مانند قابلمه و ماهیتابه از دما و فشار بالای آب استفاده می‌کند.

ظرفشویی بوش

برنامه های شستشوی بسیار زیادی وجود دارد که هرکدام از آنها عملکرد مختص به خود را دارند و می‌توانند مزایای مختص به خود را برای شما داشته باشند، مانندبرنامه شستشوی Night Program،ECO،Pre Rinse،Quick Wash،Perfect Dry،Turbo Speed 20min و برنامه های مختلف Auto که شما باید بنا به احتیاج خود ماشین ظرفشویی خود را انتخاب وخریداری کنید.

چگونه قابلمه و سایر ظروف بزرگ را در ماشین ظرفشویی بوش بشوییم؟

در ماشین ظرفشویی بوش شما می توانید ارتفاع سبدها را بسته به ظروف قابل شستشو کم یا زیاد کنید. توجه داشته باشید که برای شستشوی قابلمه می توانید از سبد پایینی استفاده کنید چرا در این بخش عملکرد شستشو با فشار زیاد و همچنین دمای زیاد انجام می شود که برای شستشوی قابلمه بسیار مناسب است.

ظرفشویی بوش نسبت به سایر برندها چه ویژگی هایی است؟

از ویژگی های برتر ظرفشویی بوش می توان به برچسب انرژی A+++، فناوری Heat Exchanger، حسگر آب، برنامه شبانه با صدای 39 دسی بل، فناوری dosage assist، برنامه های متنوع شستشو و … اشاره نمود.

معرفی ویژگی های برتر ظرفشویی بوش

ظرفشویی بوش نسبت به سایر برندها دارای ویژگی های منحصر به فردی است که این ویژگی ها عبارت اند از:

برچسب انرژی A+++

مدیر داخلی شرکت بوش در این زمینه می گوید که هدف ما تولید محصولات با کیفیت با مصرف انرژی آب و برق پایین است، ما به حفاظت از محیط زیست و همچنین منابع طبیعی اهمیت می دهیم به همین دلیل در تولید محصولات خود به ویژه ماشین ظرفشویی بوش از فناوری های پیشرفته ای برای کاهش مصرف آب و برق استفاده نموده ایم، در این زمینه می توان گفت که ظرفشویی بوش کم مصرف ترین ظرفشویی تولیدی جهان در عصر کنونی به شمار می رود.

زئولیت

زئولیت در واقع نوعی ماده معدنی به شمار می رود که رطوبت را جذب خود و در عوض به جای آن حرارت تولید می کند، شرکت بوش از این ماده معدنی در برخی از مدلهای ماشین ظرفشویی بوش در درون محفظه ای استفاده می کند.

ظرفشویی بوش

استفاده از ماده معدنی زئولیت باعث خشک شدن کامل ظرفها می شود طوریکه هیچ لکه ای را بر روی ظروف باقی نمی گذارد و از سوی دیگر به هنگام شستشو تا میزان 10 درصد مصرف انرژی برق را کاهش و زمان شستشو را نیز تا حدود زیادی کاهش می دهد. قیمت ظرفشویی بوش بسته به امکانات و فناوری به کار رفته بسیار مقرون به صرفه تر از سایر برندهاست.

این غذا رو هم بپزید!  معرفی 10 نکته طلایی قبل از خرید تلویزیون + آشنایی با امکانات تلویزیون سونی

حسگر یا سنسور آب

حسگر آب یا Aqua sensor فناوری جدیدی است که در ماشین ظرفشویی بوش از آن برای سنجش میزان کثیفی آب به هنگام شستشو استفاده می کنند چرا که این سنسور میزان دقیق کثیفی آب را به هنگام آبکشی مورد سنجش قرار می دهد و مشخص می کند که آب مصرفی برای شستشو مناسب است یا خیر. اگر آب دارای مقداری املاح و کثیفی باشد دوباره ظروف را مورد شستشو قرار می دهد که نکته مهم در این زمینه این است که با هر بار شستشو تا 20 درصد در آب مصرفی صرفه جویی می شود.

فناوری Heat Exchanger

استفاده از فناوریHeat Exchanger میزان انرژی حرارتی موجود در دوره شستشو را در خود ذخیره و از آن برای آبکشی استفاده می کند که میزان قابل توجهی از انرژی را در خود ذخیره می کند؛ از سوی دیگر گرم شدن آب ورودی به ظرفشویی باعث می شود تا ظروف در معرض آبی با میزان درجه حرارت پایین قرار نگیرند که در نتیجه آن از ظروف شما محافظت و از ترک خوردن و شکستن آن به خاطر تغییرات دمایی ایجاد شده جلوگیری می کند.

فناوری Active Water

استفاده از فناوری Active Water باعث حداکثر بهره وری به هنگام شستشو می شود که با استفاده از فیلترهای بهینه شده سبب گرم شدن سریع آب در کنار پمپ جدید در مصرف آب و همچنین صرفه جویی در انرژی مصرفی می شود.

امکان شستشوی ظروف بزرگ

چگونگی شستشوی ظروف بزرگ همچون قابلمه، تابه و … در ماشین ظرفشویی یکی از دغدغه های بانوان به هنگام خرید به شمار می رود که فناوری به کار رفته در ماشین ظرفشویی بوش این مشکل را نیز حل نموده است طوریکه شما می توانید سبد پایینی این محصول را با کم و زیاد کردن ارتفاع آن به مکانی برای شستن ظروف بزرگ تبدیل کنید و توجه داشته باشید که در سبد پایینی عملکرد شستشو با فشار زیاد و همچنین دمای زیاد انجام می شود که برای شستشوی قابلمه و سایر ظروف مناسب است، برای شستشوی سایر ظروف منجمله قاشق، چنگال و … می توانید از سبدهای بالایی که فشار و دمای آب ملایم تری دارد استفاده کنید.

قابلیت استفاده از برنامه شبانه با صدای 39 دسی بل

استفاده از این برنامه برای شستشوی ظروف بسیار اقتصادی است که صدای کمتری نیز تولید می کند که باعث  ذخیره سازی مصرف برق و همچنین کاهش هزینه ها می شود.

فناوری Half load

فناوری Half load یا شستشوی نصف ظرفیت ظرفشویی بوش فناوری جدید است که می توانید از آن برای شستشوی آسان و سریع استفاده کنید که بسیار مقرون به صرفه است که با استفاده از آن می توانید از هر یک از سبدها برای شستشو استفاده و زمان شستشو را کاهش و تا 30 درصد در مصرف آب صرفه جویی کنید، از این برنامه می توانید برای شستن ظروف روزانه و کم  خود در یک سبد استفاده کنید.

قفل کودک

با استفاده از قفل کودک می توانید درب و همچنین صفحه نمایشگر را قفل و مانع دسترسی کودکان به ماشین ظرفشویی شوید.

قیمت ماشین ظرفشویی بوش

یکی دیگر از مزیت های ماشین ظرفشویی بوش نسبت به سایر برندها قیمت ظرفشویی بوش بسته به امکانات و تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در آن مقرون به صرفه است.

برنامه detergent automation

با استفاده از این برنامه دیگر مهم نیست که شما از چه شوینده و یا قرصی برای شستشوی ظروف خود استفاده می کنید چرا که تمامی ظرفشویی های تولیدی بوش بهترین و در نوع خود ایده آل ترین ترکیب شستشو را برای شما به ارمغان می آورند که برای حصول نتیجه بهتر لازم است در هر دوره برای شستشو از نمک پودری نیز استفاده کنید.

این غذا رو هم بپزید!  راهنمای خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ + بررسی ویژگی های ماشین ظرفشویی Samsung

فناوری load sensor

با استفاده از این فناوری جدید وزن ظروفی که در داخل ماشین ظرفشویی قرار دارند به صورت چرخشی محاسبه می شوند که بدین ترتیب با محاسبه دقیق می تواند میزان درستی از آب مصرفی را برای شستشو تأمین کند، به عبارت دیگر با تعداد ظروف کمتر آب کمتر مصرف و با تعداد ظروف بیشتر آب زیادی را مصرف می کند. استفاده از این سنسور میزان بهینه سازی مصرف آب را برای نصف ظرفیت یا تمام ظرفیت آن مورد محاسبه قرار می دهد و بر اساس آن در مصرف برق و همچنین آب مصرفی صرفه جویی می کند.

فناوری glass protection technology

با توجه به اینکه آب لوله کشی و سایر موارد باعث خوردگی و صدمات به شیشه می شود استفاده از فناوری glass protection technology به طور مکرر میزان سختی آب ماشین ظرفشویی را تنظیم می کند و از این طریق صدمات به شیشه ظرفشویی را تا حدود زیادی کاهش و از بین می برد.

استفاده از برنامه شستشوی ظروف کودک

با انتخاب برنامه شستشوی ظروف کودک hygiene دمای آب در مرحله نهایی آبکشی تا حدود زیادی افزایش پیدا می کند که می توانید از آن برای ضد عفونی کردن ظروف مختلف کودک و بطری استفاده کنید و به این طریق ظروف را ضد عفونی و تمیز کنید.

فناوری Advanced filter system

استفاده از این فیلتر که با فناوری جدیدی ارائه می شود امکان تعویض آسان با قدرت پاکیزگی بالا را به شما ارائه می کند که نسبت به مدلهای مشابه قبلی تا حدود 50 درصد تصفیه آب بیشتری دارد که میزان گردش آب را در ظرفشویی به میزان 15 درصد افزایش می دهد که شما می توانید از قطره قطره این آب حداکثر استفاده را بکنید.

ظرفشویی بوش

فناوری dosage assist

به هنگام آغاز شستشو ظروف در ماشین ظرفشویی، قرص شستشو به صورت کاملاً اتومات وارد محفظه ای می شود که به صورت کاملاً کنترل شده و به صورت هوشمندانه مورد استفاده قرار می گیرد تا بهترین نتیجه به هنگام شستشو حاصل شود که از افتادن قرص بین ظروف جلوگیری می کند.

vorioflexpluse baskets with rackmatic

سیستم جدید سبدهای ظرفشویی بوش به شما این امکان را می دهد تا ارتفاع سبدها را خودتان تنظیم کنید و از این طریق سبدها را متناسب با چیدمان ظروف خود بالا و پایین کنید و ظروف را به طور مطمئن در سبدها جای دهید.

داشتن برنامه های متنوع شستشو

از ویژگی های دیگر ظرفشویی بوش می توان به داشتن چندین برنامه شستشو اشاره نمود که شما بر اساس نوع ظروفی که دارید می توانید از هر یک از برنامه ها استفاده کنید.

سخن پایانی

شما در این مقاله با راهنمای خرید ماشین ظرفشویی بوش آشنا شدید. همچنین از ویژگی های برتر ظرفشویی بوش نسبت به سایر برندها آگاه شدید. اگر سوال یا نظری دارید آن را در کامنت مطرح کنید تا در اسرع وقت توسط ما جواب داده شود.

سوالات متداول

ظرفشویی های بوش اصل ساخت کجاست؟

ظرفشویی های بوش ساخت المان و ساخت ترکیه می باشد.معمولا مدل های موجود ساخت آلمان ، اسپانیا و ترکیه و مدل های قدیمی تر مونتاژ ترکیه هستند .

ظرفشویی های بوش چند نفره است؟

ظرفشویی های بوش 12 ، 13 و 14 نفره هستند که بستگی به سری ظرفیتشون متفاوت میشوند.

پیشنهاد ما به شما

تلویزیون شیائومی و ال جی

مقایسه تلویزیون شیائومی با ال جی برای خرید بهتر

کسب اطلاعات از فناوری و امکانات یک تلویزیون می‌تواند کمک بسیاری در انتخاب و خرید …

دیدگاهتان را بنویسید